2000 подарунків до Нового року з Машею Єфросиніною знайшли своїх мрійників!

 

Вже традиційно наш фонд перед Новим роком проводить акцію, мета якої - здійснення мрій вихованців дитбудинків та інтернатів.

2000 дитячих бажань ми здійснюємо за два тижні, завдяки вашій допомозі та підтримці! Кожен, хто приєднався, став Дідом Морозом для тих, хто живе без батьківської опіки.

Мрії цих дітей нема кому здійснити, окрім нас. І разом ми вкорте доводимо, що дива трапляються завдяки небайдужим людям.

Подарунки розлетілися по 26 дитячих будинках й інтернатах, а також підопічним нашого фонду, які отримують адресну допомогу. Відправка кожного подарунку була абсолютно безкоштовною завдяки нашому постійному партнеру, з яким ми разом робимо цей проект вже 7 років - Новій Пошті.

Хочемо подякувати компанії COSMONOVA | NET і COSMONOVA broadcast за технічну реалізацію проекту, без вас дива б не відбулося.

За інформаційну підтримку проекту щиро дякуємо Колобок.ua 

Окрема подяка команді Південного макрорегіону Креді Агріколь Банк, за небайдужість, адже вони подарували подарунки дітям з Білгород-Дністровського спеціалізованого будинку дитини.

Вдячні компанії «Murka Games», яка придбала подарунки для Олешківського дитячого будинку, тепер дітки матимуть святковий настрій на Новий рік.

А компанія «NOVUS»  допомогла виконати мрії дітей з Прилуцького обласного будинку дитини “Надія” і ми за це дуже вдячні

У свою чергу компанія «Nextiva Ukraine» порадувала подарунки дітям зі Спеціалізованого обласного будинку дитини міста Біла Церква. Дякуємо, тепер на дитячих обличчях будуть усмішки.

Важливе і заключне Дякуємо ми хочемо сказати Маші Єфросиніній, яка щороку є амбасадором проекту та надихає українців здійснювати дитячі мрії. Сьогодні важливо надихати, це безцінно.

Більше фото тут

Дякуємо!