Три операції для одного серця

У тому, що Рома Токмина народився здоровим, сумнівів не мали ані лікарі, ані мама.

Бажана вагітність проходила без проблем, власне, як і пологи. Перші сім місяців життя були суцільним щастям. А потім Рома захворів. 

Спершу це був астматичний бронхіт. Здавалося б, нестрашно. Та, лікуючи його, лікарі діагностували значно серйознішу недугу - ваду серця. 

Субаортальний стеноз - це патологія за якої в порожнині шлуночка під аортою немає ніякої мембрани, а звуження викликано різким патологічним потовщенням міжшлуночкової перетинки під клапанами аорти. Якщо нічого не робити, вада неодмінно призведе до перевантаження лівого шлуночка.  

У рік Рома пережив свою першу операцію. Далі - лікувався медикаментозно. Приймав пігулки, які послаблювали перебіг недуги. ЇЇ вісім років видавали задишка і втома. А, коли йому виповнилося дев'ять, хлопчик змушений був знову лягти на операційний стіл. Тиск у серці критично зростав.

Хірургічне втручання тривало десять годин!!! Ромі не лише лагодили серце, а навіть коригували ребра, які були розташовані неправильно і ускладнювали його роботу. 

Попри шалені ризики усе минуло успішно. За якийсь час він уже був у звичайній палаті, а потім вдома. 

На жаль, кардіохірургам не вдалося повністю усунути хворобу серця і на Рому чекає ще одна операція. Але пізніше, коли він виросте. 

Нині ж завдяки лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною»,  який забезпечив Рому усім необхідним в операційній та реанімації, він зможе жити і дочекатися повного одужання! Дякуємо, що допомагаєте!

Якщо бажаєте подарувати ще котрійсь крихітні шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!