Павлусь має жити!

Недугу в його тілі одразу видають сині губки і пальчики, а ще – постійна втома. 11-місячний Павлусь Глибіцький переважно спить, бо сил бракує навіть бавитися із сестричками.

Причина – вроджена і смертельно небезпечна хвороба серця – Тетрада Фалло.

У малесенькому серденькові хлопчика одразу чотири вади: клапан легеневої артерії звужений, аорти зміщена, правий шлуночок гіпертрофований, а між ним і лівим шлуночком – дірочка, через яку змішується кров. Половина із діточок, народженими із Тетрада Фалло, не доживають і до 5 років. 

У Павлуся недугу діагностували на 27-му тижні вагітності. Лікарі сказали: дитя не житиме. Мама Юля навіть не тямить, як пережила ту мить – більше години тоді просиділа на сходах лікарні, захлинаючись від сліз… На щастя, родина вчасно звернулася до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова, де крихітні під серцем нарешті дають шанс. Після народження його погоджуються прооперувати. 

Павлик – один із п'яти тисяч діток, які щороку народжуються в Україні із вадами серця. На жаль, через відсутність належної діагностики чи змоги вчасно прооперуватися більш як 800 із них помирають. Ті, кому щастить, як Павлу, потрапляють до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. Це саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок.

Після дообстеження павлика забрали в операційну. Чотири години кардіохірурги лагодили його сердечко, усуваючи вроджену ваду. Попри складнощі, усе минуло успішно. 

Ще якийсь час дитя провело в реанімації, самостійно не дихаючи. Кожен удар його серця фіксував монітор, а поряд з ліжком були яруси крапельниць і датчиків. 

На щастя, Павлусь впорався. Нині він уже вдома із люблячою родиною.

Його мама від щирого серця дякує лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому Павлусь був забезпечений усім необхідним в операційній та реанімації! 

Дякуємо, що допомагаєте! 

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!