Креативна допомога від Альфа-Банк Україна

 
Приємно вражає, коли бізнес не тільки соціально-відповідальний, але й вкладає в допомогу творчу складову.
 
Додаючи яскраві фарби креативності  - це завжди доповнює проєкт неординарністю та викликає інтерес і резонанс, а значить добрий приклад для інших компаній. 
 
У  Альфа-Банк Україна  відмовилися від класичних корпоративних календарів на 2021 рік і подарували клієнтам і партнерам колекційні старі. 
 
Таким чином Альфа-Банк зекономив кошти, передбачені на виробництво та друк календарів, і перенаправив їх нашому Фонду для підтримки Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. 
 
 
 
На ці кошти у грудні для дитячої реанімації ДУ "Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова " НАМН України" було придбано шприцеві насоси у кількості 2 комплекти. Саме завдяки ним, лікарі мають можливість дозовано та точного вводити необхідні медикаменти дитинці, що їх потребує.
Окрім цього, були закуплені дороговартісні медикаменти, а саме Альбумін -10 фл. препарат для забезпечення штучного кровообігу під час та після операції на серці, добутамін - 4 фл. - препарат для підтримки роботи серця та легеневих судин після операції та зінацефт у кількості 20 фл. - це антибіотик для профілактики та лікування післяопераційних інфекційних ускладнень у дітей.
 
 
Ми пишаємося, що Альфа-Банк Україна вже тривалий час є нашим партнером і допомагає важкохворим діткам своєчасно отримувати якісне лікування!