Хлопчик з половинкою серця

 

Михайлик Монинець - унікальна дитина. Однак його батьки готові все віддати, щоб їхній син був таким, як усі.

Він народився з половинкою серця, лише правою його частинкою, і через це мусить боротися за кожен його удар. 

Синдром гіпоплазії лівих відділів серця - надважкий діагноз. Це вроджена вада, за якої правий шлуночок і передсердя у дитинки просто не встигають розвинутися. Ще донедавна малюк із такою вадою не мав жодного шансу вижити. Нині ж шлях до порятунку лежить через кладні і ризикові операції. 

Про Михайлика ми розказували вам ще торік. Тоді, одразу після появи на світ, він уже пережив свою першу операцію - “Норвуда”. Довгих три місяці після неї Михайлик провів у реанімації, відновлюючись і збираючи сили на подальшу боротьбу. 

Із Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова Михайлика виписали лише навесні, одразу призначивши дату наступної операції. Липень. 

20 липня Михайлика знову забирають до операційної. Цього разу втручання називається “Операція Гленна”. Надскладне. Кардіохірурги вдруге перекроюють крихітне серденько. Все минає успішно. 

Наразі Михайлик перебуває під контролем лікарів. Ми тримаємо кулачки за те, щоб його сердечко впоралося і він зміг жити далі

Тим часом його тато з мамою від щирого серця дякують лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому Михайлик був забезпечений усім необхідним в операційній та реанімації! 

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітцы шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!