Полагодити серденько Оленки

Цю біляву дівчинку звуть Оленкою. Їй усього три рочки, а вона вже знає, де у неї сердечко і як воно болить. Оленка Філатова народилася з вадою в ньому і кілька років боролася за свій шанс жити.

Судини біля серця розташовані неправильно.

Це майбутня мама Анастасія чує, коли Оленка іще лежить у неї під серцем. Результати УЗД спантеличують жінку, але не дають жодної конкретики. Що це за вада і як далі бути вирішить лише огляд після пологів. Поки жінці лишається чекати і сподіватися на диво.

41-й тиждень вагітності. Оленка з’являється на світ. Її з мамою одразу перевозять в Пренатальний центр, де обстежують і проліковують. Кажуть, що нічого критичного, але радять обов’язковий контроль кардіолога.

Так триває два роки, аж доки дитя на потрапляє до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. Там з’ясовують: у сердечку в Оленки дірочка, через яку кров циркулює неправильно. Отвір треба терміново залатати. І там же це одразу роблять, використовуючи оклюдер. Це такий спеціальний імплантат, яким, як корком, закривають дірочку.

Здавалося б, перемога! Нарешті можна жити без страху. Але – ні. Виявилося, що судини таки розташовані неправильно. Ба більше, вони заважають серцю працювати. Треба термінова операція. 

Майже п’ять довгих годин кардіохірурги лагодять сердечко, правильно розміщуючи судинки. На щастя, все вдається. Загрозу усунуто. Операцій на сердечку Оленці більше переживати не знадобиться, у майбутньому на неї чекають лише огляди у кардіолога.

Родина Філатових дякує проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому дівчинка була забезпечена медикаментами nта виробами медичного призначення під час операції та в реанімації Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Також завдяки лабораторії «Сінево» Оленка була забезпечена коштовним препаратом, без якого неможливо прооперувати сердечко.

Дякую за те, що підтримуєте наших діток!

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітні шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

                                        

Або підтримуйте нас у додатку Monobank! Це дуже просто: відкриваєте додаток /розділ «Інші платежі» /Благодійність /обираєте «Твоя опора» і розмір внеску!

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Разом ми рятуємо життя!

Станьте опорою для діточок, яким потрібна допомога, у Monobank.

І нехай кожне дитя отримає свій шанс!