Шанс для Василіси

Надскладна операція, крапельниці, апарат штучної вентиляції… Перші два місяці її життя радше нагадували пекло. Василіса Смаль народилася із несумісною із життям вадою – атрезією стравоходу. І щодень боролася за кожен подих.

Атрезія стравоходу – рідкісна вроджена вада, за якої дві частинки стравоходу не сполучаються між собою. Тобто, уся їжа, яка потрапляє в ротик – не доходить до шлунку. Якщо це не виправити, дитина помирає.

Ваду у крихітки вагою усього 2150 грамів, яка народилася на 37 тижні маминої вагітності, виявили одразу, щойно після пологів почали годувати. Вона просто не ковтала суміш. Рентген показав причину – непрохідність стравоходу. За лічені години вона уже була в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології, де її одразу ж прооперували.

Хірургічне втручання хоч і пройшло добре, але у проблем уникнути не вдалося. У дівчинки почалися ускладнення. Вона не могла самостійно дихати і це за неї робив апарат штучної вентиляції легень. А ще в одному місці накопичувалася лімфа. Довгих два місяці дитя трималося на дороговартісних ліках і  важких антибіотиках, які у неї, здавалося, вливали літрами. Та попри усі ускладнення Василіса впоралася.

Дівчинка уже вдома. Її життю нічого не загрожує. Лікарі потішили маму Олю: жодних операцій робити в подальшому донечці не знадобиться.

Нині вона від щирого серця дякує проекту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому її крихітка отримувала усі необхідні медикаменти у реанімації ІПАГу. А ми хочемо сказати «спасибі» усім, хто підтримує наших підопічних.

Якщо і ви бажаєте подарувати шанс на одужання дитинці із вродженою вадою, тисніть «Допомогти».

                                           

Підтримати наших підопічних можна у додатку Monobank!

Шлях простий: відкриваєте додаток - розділ Інші платежі - Благодійність - обираєте фонд Твоя опора

Розмір вашого благодійного внеску може бути будь-яким! А усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте робити добро разом!