Матвійку, живи!

Він почав задихатися, щойно народився. Хрипи, кашель, повен рот слини: з такими симптомами Матвійка Полякова терміново везуть на обстеження, яке виявляє у дитини  несумісну з життям ваду - атрезію стравоходу. Без операції немовляті не жити. 

Атрезія стравоходу - вроджене захворювання, за якого відсутня частина стравоходу. Він не з'єднується із шлунком. Симптоми вади: рясне виділення слини, яку малюк не може ковтнути, а також відригування усієї з'їденої їжі. Окрім того, через закриття стравоходу, слиз і слина з рота потрапляє в трахею, у результаті чого виникають хрипи, кашель, задишка, синюшність шкірних покривів і навіть зупинка дихання.


Підозру на атрезію Матвійкові ставлять, коли він іще перебуває у маминому животикові - на 23 тижні вагітності. В Інституті педіатрії, акушерства та гінекології її потім хоч і не підтверджують, проте беруть маму Діану під нагляд. Кесарів розтин призначають на 36-й тиждень. Все минає успішно, от тільки подальше обстеження не виправдовує сподівання лікарів: складна вада, яка увесь цей час залишається під питанням - підтверджується. 


Уже наступного дня крихітка лягає на операційний стіл. Поотягом кількох годин хірурги ювелірно перекроюють стравохід, відновлюючи роботу травної системи. Матвійко мужньо переносить спершу операцію, а потім іще місяць перебування в реанімації, де набирався сил і вчився харчуватися самостійно. 
Нині Матвійко уже вдома, із ним все добре. Більше операцій він не потребує, лише - консультацій лікаря. Мама Діана дякує проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому її дитина в реанімації ІПАГу була забезпечена всіма необхідними медикаментами.
Ми бажаємо Матвійку міцного здоров'я! А Вам вкотре пропонуємо фінансово підтримати діток, які боряться із наслідками вроджених вад.

                                             

Клік “Допомогти” або підтримати у додатку Monobank!
Шлях простий: відкриваєте додаток - розділ Інші платежі - Благодійність - обираєте фонд Твоя опора
Розмір вашого благодійного внеску може бути будь-яким! А усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.
Разом ми рятуємо життя! Станьте опорою для діточок, яким потрібна допомога, у Monobank.
І нехай кожне дитя отримає свій шанс!