Врятувати Дарія


Дитя в її лоні мало несумісну із життям ваду: кишківник Дарія Волочанського був не у животику, а назовні. Через те лікарі буквально вмовляли маму його позбутися - перервати вагітність. Та жінка вирішила боротися за сина. 

Омфалоцеле - це вроджений дефект передньої черевної стінки, за якого петлі кишківника, печінка, а іноді і інші внутрішні органи виходять за межі черевної порожнини, тобто розміщені зовні. Цей діагноз дитині у Тетяниному животі ставлять на 16 тижні вагітності, переконують її перервати, та вона не погоджується. 

На щастя, шанс на порятунок її сина дають в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології, де вміють виправляти такі складні вади. Жінку спостерігають, а на 37 тижні на світ з’являється Дарій. Одразу з пологової зали немовля везуть в реанімацію, а наступного дня - в операційну. 

Кілька годин хірурги ювелірно перекроюють крихітний животик, аби вкласти туди кишківник. Усе минає успішно. Потім Дарій ще два тижні набирається сил в реанімації, а нині, коли шлуночок дитини уже почав добре працювати, переїхав під нагляд спеціалістів дитячої лікарні. У подальшому хірургічних втручань дитині не знадобиться. 

Мама Дарія дуже дякує проекту #Charity_Chain, спільного проєкту «Твоя опора» та Gusema Jewelry, завдяки якому її син був забезпечений всіма необхідними медикаментами в реанімації Інституту педіатрії, акушерства та гінекології. 

Якщо і Ви бажаєте допомогти діткам із вродженими вадами стати здоровими, тисніть “Допомогти”.

                                             


Підтримати наших підопічних можна у додатку Monobank!
Шлях простий: відкриваєте додаток - розділ Інші платежі - Благодійність - обираєте фонд Твоя опора
Розмір вашого благодійного внеску може бути будь-яким! А усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.
Разом ми рятуємо життя! Станьте опорою для діточок, яким потрібна допомога, у Monobank.