Генетична хвороба руйнує серце

Олексієві Поплавському – 16. Високий, худий, з довгими руками і пальцями. І це – не про генетику, а про важку вроджену хворобу – «синдром Марфана».

«Синдром Марфана» - генетична і вкрай рідкісна недуга, за якої порушується розвиток сполучної тканини. Поступово страждає весь організм: легені, очі, кістки, хребет, але найбільше – серце. У людей із цією хворобою часто діагностують ще й аневризму аорти чи мітральну недостатність.

 Що ж стосується Льоші – до трьох років рідні навіть не підозрювали про підступний діагноз. Першою «ластівкою» стала плоскостопість. Далі – деформація ступень. Потім проблеми з очима. У 2008-му році Льоші роблять операцію на них – підвивих хрусталика. Відтоді таких втручань було уже вісім!

Торік родину шокують іще одним діагнозом – сколіоз четвертого ступеня, а далі викривається і хвороба серця. Із Вінниці хлопця направляють у Київ, до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова, де він одразу потрапляє на операційний стіл.

Складне хірургічне втручання минає успішно, ще деякий час Льоша перебуває в реанімації, потім у звичайній палаті, а на реабілітацію їде уже до Вінниці.

Нині Льоша почувається значно ліпше, а його мама Тетяна від щирого серця дякує усім, хто допоміг врятувати її сина. Зокрема, це проект «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова хлопчик був забезпечений усіма необхідними медикаментами та виробами медичного призначення, а також лабораторії «Сінево», яка надала Олексієві для операції дороговартісний препарат «Кустодіол».

Якщо і Ви бажаєте долучитися до порятунку діток із вадами серця, тисніть «Допомогти»!

                                                                      

Підтримати наш фонд та наших підопічних можна у додатку Monobank!
Шлях простий: відкриваєте додаток - розділ Інші платежі - Благодійність - обираєте фонд Твоя опора
Розмір вашого благодійного внеску може бути будь-яким! А усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.
Разом ми рятуємо життя! Станьте опорою для діточок, яким потрібна допомога, у Monobank.

І нехай кожне дитя отримає свій шанс!