Відповідальність та допомога об’єднують!

 
Завдяки нашому проекту «Добрунок», компанія Conversion Club вирішила підтримати лікарів та забезпечити медзаклади необхідним медичним обладнанням і створила власний збір.
Його підтримали ІТ компанії та допомогли забезпечити лікарні необхідним. Згодом організатори збору залучили до доброї ініціативи міжнародні компанії такі, як ProfitSocial.com Hugeoffers ClickDealer Maxpay MegaSource, Media500, GFY, GDM Group, ROI collective and Eveed.com!
 
Це дозволило нашому фонду придбати по 2 дуже сучасних пульсоксиметри до Варвинської центральної районної лікарні, Варвинського центру первинної медико-санітарної допомоги та Прилуцької центральної міської лікарні.
 
Обласна інфекційна клінічна лікарня отримала у свій арсенал 2 пульсоксиметри, 2 інфузійних шприцевих насоси, а також багато виробів медичного призначення таких, як системи для інфузій, сечоприймачі, катетари, ендотрахіальні трубки, кисневі маски, електроди для моніторингу, фільтри для апаратів ШВЛ.
 
Любі партнери та благодійники, ваш вклад неоціненний. Разом ми перетворюємо гроші на шанс кожному українцю, який хворіє на COVID-19, видужати!