Здорове сердечко для Сашка

Вада серця мало не коштувала йому життя, але Сашко Красножон потрапив у надійні руки.

Вада серця - такий діагноз маляті ставлять, іще коли він перебуває у маминому лоні, на 38 тижні вагітності.  Приголомшені батьки ще сподіваються у його хибність, але перше ж обстеження після пологів їхні надії розвіює. Із Чернігова дитину терміново доправляють до Києва, у Національний інститут серцево-судинної кардіохірургії ім.М.М.Амосова.  

Уже наступного дня кардіохірурги беруться лагодити крихітне сердечко - встановлюють туди спеціального клапана. Далі - півтора тижні реанімації і ще одна, не менш складна, операція - зміна розташування судин, що відходять від серця. Іншими словами, маленький орган буквально довелося перекроїти. 

На щастя, все минуло успішно. За два тижні Сашка перевели з реанімації до звичайної палати, а згодом взагалі виписали. 

Нині він уже вдома, почувається добре, однак поки лікарі не можуть стверджувати, що друга операція була останньою - дитину пильнують кардіологи. Та головне - життю Сашка нині уже нічого не загрожує. 

Усіма необхідними витратними матеріалами та медикаментами під час операцій та в реанімації Сашко був забезпечений завдяки проекту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною»

Якщо Ви теж бажаєте допомогти котрійсь дитинці із вадою серця здолати недугу, тисніть “Допомогти”.

                                                                        

Давайте творити добро разом!