Вітя і серцева вада

Віті Геєру - 15 років. Від народження він був таким як усі, жив абсолютно повноцінно, аж доки лікарі не ошелешили: аби жити далі, доведеться лягати під ніж.

Вітя народився із вадою серця: кров у його організмі циркулювала неправильно. Та медики говорили: переросте. Через те Вітя навіть ліків не пив. 

На жаль, цього не сталося. На черговому обстеженні кардіолог побачив у сердечку Віті відкрите овальне віконечко і направив до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. Після детального обстеження лікарі констатували: є ризик життю, операції не оминути.

4 години кардіохірурги латали хлопчикове серце - зашивали віконечко, яке заважало правильно циркулювати крові. Усе минуло успішно. В реанімації Вітя провів лише добу, а потім за кілька днів поїхав додому. Його життю більше нічого не загрожує. 

Рідні Віті дуже дякують проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому хлопчик був забезпечена всіма необхідними медикаментами в реанімації Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. 

Якщо і Ви бажаєте допомогти діткам із вродженими вадами стати здоровими, тисніть “Допомогти”.

                                                                        

Давайте творити добро разом!