15 моніторів пацієнта для лікарень

В рамках проекту нашого фонду з допомоги українським лікарням, ми придбали та доставили до медзакладів 15 сучасних моніторів пацієнта.

Монітори Nihon Kohden PVM-4763 – це сучасне моніторингове обладнання, яке дозволяє моніторувати основні параметри стану пацієнта: артеріальний тиск, сатурацію крові, частоту дихання, частоту пульсу, температуру та інші. Монітор також має унікальні технології, котрі дозволяють:   - неінвазивно визначати у пацієнтів серцевий викид (esCCO), що допомогає лікарям вчасно виявляти порушення гемодинаміки та проводити контрольовану інфузійну терапію;
- визначення швидкості проходження пульсової хвилі (PWTT) дозволяє попередити смерть пацієнта, вчасно реагуючи на різкі зміни артеріального тиску;
 - спеціально розроблена манжетка  для вимірювання артеріального тиску працює таким чином, щоб максимально зменшити больові відчуття у пацієнта при накачуванні і скоротити час вимірювання.


 Додатково до апарата можна підключити модуль капнографії (CapOne), який є вкрай необхідним у пацієнтів на ШВЛ для контролю вентиляції. Крім того цей модуль може використовуватися у пацієнтів без ШВЛ і є єдиним способом оцінити метаболізм.
Ці монітори важливі для пацієнтів для пацієнтів, які знаходяться в важкому стані і потребують ретельного контролю за їх станом. Можуть використовуватися в маніпуляційних кабінетах, операційних, відділеннях інтенсивної терапії.

Монітори пацієнта передано до лікарень: КНП "Рокитнівська центральна районна лікарня ", КНП "Тернопільска міська дитяча комунальна лікарня, КНП "Хотинська районна лікарня", ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня", КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської Ради, КНП «Київська міська лікарня №17», КНП "Волочинська центральна районна лікарня"