Бій зі смертельною вадою

Його мама – школярка, тато – 16-річний студент коледжу, а сам Тимофійко народився із гастрошизисом, тобто – його кишківник був не у животикові, а ззовні – стирчав із нього.  
Гастрошизис – одна із найскладніших вад, з якими народжуються немовлята. Це дефект передньої черевної стінки, при якому через розщелину з черевної порожнини випадають петлі кишківники, а іноді і інші органи. Ще кілька років тому гастрошизис означав неминучу втрату маляти. Нині, на щастя, таких діток навчилися рятувати в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології.


Саме туди, в ІПАГ, після планового УЗД на 33-му тижні вагітності, де і шокували майбутніх батьків діагнозом, їдуть Катерина з Олексієм. За два тижні на світ з’являється маленький Тимофій. Та мама навіть не встигає потримати його на руках, дитя забирають в операційну. 
Кілька годин хірурги ювелірно закривають дірочку у діафрагмі і повертають на свої місця органи. Операція минає успішно. Далі – два тижні в реанімації, під час яких, завдяки проекту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» Тимофійка Зінченка забезпечують усіма необхідними медикаментами. Він починає їсти самостійно, стабільно набирає вагу і зовсім скоро їде додому. 


Ми бажаємо Тимофійкові, хоч і незапланованому, але такому бажаному синочкові у родині Зінченко, міцного здоров’я.  
Вас же традиційно  просимо тиснути «Допомогти».