Він народився з кишківником назовні

«Навіщо вам третій хлопчик, та й ще й хворий?» - це так Галину, яка уже була на 19 тижні вагітності, лікарі підштовхували до переривання вагітності. За годину до цього її малюкові поставили ще донедавна смертельний діагноз – гастрошизис. І відмовилися надалі вести вагітність.  
Гастрошизис – одна із найскладніших вад, з якими народжуються немовлята. Це вроджений дефект передньої черевної стінки, при якому через розщелину з черевної порожнини випадають петлі кишківники, а іноді і інші органи. 


Аби врятувати маля під серцем, Галина та її чоловік Іван їдуть до Києва, в Інститут педіатрії, акушерства та гінекології. Бо лише там навчилися повертати до життя таких діточок, хоча ще кілька років тому гастрошизис означав неминучу втрату маляти. В ІПАГові родині Ходакевичів дають надію, кілька місяців стостегірають маму з дитям, а потім, на 37 тижні вагітності, приймають пологи. 


Хлопчика вагою 2900 грамів, якого називають Арсеном, одразу забирають в реанімацію. Його кишківник виходить назовні. Картина не для вразливих. 
Єдиний шанс врятувати – це операція, під час якої хірурги ювелірно закривають дірочку у діафрагмі і повертають на свої місця органи. Вона минає успішно. А завдяки проекту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» у реанімації Арсенчика забезпечують усіма необхідними медикаментами. Він швидко набирається сил і їде додому – до люблячої родини. 
Ми віримо, що в подальшому наш Арсенчик більше не потраплятиме в жодну операційну. Вас же просимо тиснути «Допомогти».