У малюка атрезія кишечника

Під час вагітності жінка скаржилась на проблеми з серцем. Тому, не довго думаючи, вона поїхала на обстеження в Амосова, так як дуже хвилювалась про те, що її негаразди з серцем можуть нашкодити здоров’ю майбутньої дитини. Лікар оглянув і повідомив, що з дитинкою все гаразд. А ось проблема у жінки з тиском – він у неї підвищений.
Майбутню маму направляють на консультацію до ІПАГу. Там лікарі вже вдруге проводять огляд. Нічого страшного вони не виявили, однак порадили все ж залишитися і лягти на збереження, щоб у лікарів була можливість у разі чого допомогти.  
Через три дні, прокинувшись зранку вже в ІПАГові, жінка зрозуміла, що в неї почались кров’янисті виділення. Одразу забила на сполох. Лікар негайно оглянув жінку. Їй поставили крапельницю,  все минуло і на деякий час вона заснула. Однак прокинувшись ситуація повторилась. Лікар знову оглянув жінку і повідомив, що почалися позапланові пологи. Тому її одразу готують до раптової зустрічі з Тимуром – майбутнім синочком. 


Пологи пройшли вдало, жінка народжувала сама. Однак, це був лише 30 тиждень вагітності. Син народився недоношений. Важив всього 1300 г, а його зріст становив 40 см. Після народження дитину одразу переводять до реанімації акушерського відділення. Там він лежав тиждень. За його станом наглядали лікарі. Однак, окрім того, що дитина була недоношеною і ще дуже слабенькою, мамі сповістили наступну шокуючу новину. У Тимура – атрезія кишечника. У малого лопнула кишка, тому потрібно було негайно виправити цю проблему. Його перевели в реанімацію хірургії. Там він був 4 дні і за цей час лікарі підготували малого до термінової операції. Виконали її 13 березня. Йому виводили стому, аби можна було очистити кишківник та зашивали дірочку.
Зараз дитинка підключена до апарата штучного дихання, але хлопчику явно стає краще. Спочатку він дихав через спеціальні трубки, які йому вставляли через рот, однак вже кілька днів, він справляється лише за допомоги кисневої маски. Хлопчик іде на поправку, чому його матуся дуже радіє. 
Лікарі ще не ставлять ніяких прогнозів. Їм необхідно спостерігати за станом малого і тільки впродовж його одужання вони зможуть робити подальші висновки. Тим часом Тимурчик оговтується від операції, набирається сил, адже на нього чекає ще одна планова операція, після якої він вже буде абсолютно здоровим. 
Ми раді, що в хлопчика є всі шанси на одужання, а завдяки проекту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», маля забезпечене усім необхідним обладнанням та медикаментами під час перебування в реанімації.


Пам’ятайте, що малята абсолютно беззахисні. Вони народжуються на цей світ, аби прожити щасливе життя і бути його повноцінною частинкою, але вони зовсім не винні в тому, якими до нас прийшли. Якщо ви теж бажаєте взяти участь у рятуванні таких діток як малесенький Тимур тисніть на кнопку «Допомогти».