Михасик почав худнути до непізнаваності

До шести років малого Михайлика нічого не турбувало. Він ріс здоровим і активним хлопчиком і нічого не віщувало біди. Однак раптом він почав різко втрачати вагу, а його активність змінилась на слабкість у всьому тілі. Батьки не розуміли, що не так та чим допомагати, коли хлопчик просто в’яне на очах.
В рідному місті Ірини та Михайла лікарі не могли поставити точний діагноз, бо у них немає спеціалістів, які б розумілися на цій справі. Мама негайно вирішила везти сина в столичний ІПАГ, сподіваючись, що там точно зможуть допомогти.


Коли батьки з сином приїхали, дитину одразу ж почали оглядати лікарі. Йому робили ретельне обстеження, навіть біопсію. Опісля лікар визначився з діагнозом і всі його колеги одностайно його підтвердили: целіакія типова. Це така хвороба при якій організм не виділяє ферменти, які мають розщеплювати глютен. До того ж спостерігається порушення роботи кишківника. Організм хлопчика сам не справляється з перетравлюванням, йому доводилось прикладати значних зусиль, тому це дуже виснажувало Михайла фізично.
Лікарі прописали хлопчику крапельниці, які допоможуть очистити шлунок і відновити роботу кишківника. Але хлопчик тепер постійно має дотримуватися безглютенової дієти і приймати препарати для печінки. Це основне, що мусить підтримувати його стан впродовж усього подальшоголікування. У Хлопчика в організмі низький рівень білка і одужання – це справа не одного дня. Михайлик нарешті їде додому, але кожні пів року хлопчик має наглядатись у лікаря.


Завдяки #mashaefrosininaformarsala, спільному проекту «Твоя опора» та Marsala Official,  Михайло отримав під час перебування в ІПАГ потрібні ліки, які допомогли хлопчику почуватися краще.

Якщо ви вважаєте повною несправедливістю, що безневинні дітки хворіють і  також бажаєте рятувати життя таких малят, як Михайлик тисніть на кнопку «Допомогти».