Через 10 хвилин після народження йому робили операцію

Мама Альбіна була надзвичайно щасливою, коли дізналась про майбутню дитину. Вона відвідувала всі планові УЗД, але на одному з них, аж на 5-му місяці вагітності, їй повідомили нехорошу новину. У її хлопчика гастрошизис. 
Це захворювання досить часто трапляється у новонароджених, характеризується воно недорозвиненими м’язами животика, через що кишківник маляти виходить назовні. Однак це не страшно, якщо дитину вчасно прооперувати і помістити кишківник на місце. 

Саме тому Альбіні негайно дали направлення на ІПАГ. Вона може народжувати тільки там, адже лише лікарі ІПАГу знають як рятувати дитину в перші хвилини її життя. Жінка так і зробила. Її обстежили і відпустили із настановою берегти себе і приїжджати на пологи на 36-37 тижні. 
Тож з рідної Білої Церкви Альбіна знову приїхала до Києва в зазначений термін. Лікарі затвердили дату, коли буде виконуватись кесарів розтин і до того часу поклали на збереження. 


25.10.2019 народився Дмитро. Хлопчика одразу забрали у матері і поклали в реанімацію. Буквально через 10 хвилин після народження Дмитрик пережив свою першу операцію. Однак не останню. Лікарям не вдалось впоратись з усіма недоліками за одне втручання, тому через тиждень на хлопчика чекала повторна операція. Уже під час неї малюку довелось ставити спеціальний мішечок, який буде утримувати його кишки, а коли все загоїться – лишиться лише зашити животик і зробити пластику пупа. 
Дмитро, як справжній чоловік мужньо пережив три операції. Півтора місяці тривала реабілітація. Весь цей час він набирався сил і відновлювався.  А завдяки проекту «CharityWeekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», дитина була забезпечена усіма необхідними медикаментами в реанімації ІПАГу.


На разі Дмитро уже давно вдома. Він одужав і лікарі запевняють, що його більше нічого не турбуватиме. Мама дуже вдячна лікарям та фонду, що допомогли їй та її сину пройти цей нелегкий шлях. Тепер у них все буде добре.