Боротьба з уродженими вадами Аделінки

Аліна не могла повірити, що в її майбутньої донечки гастрошизис. Вона дізналась про це на 14 тижні вагітності. Така новина шокувала жінку, але лікарям вдалось її заспокоїти. Її донечка буде врятована.
У малечі кишківник розвивається назовні, але сам по собі діагноз не несе небезпеки, якщо вчасно надати допомогу. Попри вади малої, Аліна не перестала любити свою донечку, а кожного дня благала долю, аби у її дівчинки не було ніяких ускладнень і лікарям вдалось прибрати всі недоліки. За для цього мати слідувала всім порадам і ще дужче берега себе і майбутню донечку.   


На 34 тижні в лікарні рідного міста Аліні порадили лягти на збереження, просто щоб слідкувати за станом дитинки. Пролежавши там 2 тижні, Аліна поїхала в ІПАГ, адже саме в Києві роблять операції діткам зі схожим діагнозом. 
І саме тут, в київському ІПАГові народилась маленька Аделінка на 36-ому тижні з вагою 2790 г та зростом 49 см. Одразу після народження її забрали в реанімацію і почали готувати до операції. Вона відбулася в день народження Аделіни, але закінчити її одразу не вдалось. Лікарі не змогли сховати одразу весь кишківник дівчинки, тому через неділю операція повторилась. Після неї все було зроблено так як треба.


Ще деякий час Аделінці довелось залишитись в реанімації, аби реабілітуватися після двох нелегких операцій. Завдяки «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», дитина була забезпечена усіма необхідними медикаментами в реанімації ІПАГу.
Вже через півтора тижні дівчинку з мамою виписали. Тепер вони збираються їхати додому і життю малої Аделіни нічого не загрожує.