Маленька Міланочка народилась із кишківником назовні

У Мілани гастрошизис. Про діагноз батьки дізналися ще задовго до пологів, на 12 тижні. Попри все, не було і думки переривати вагітність. Мама стежила за своїм здоров’ям, адже дуже хвилювалась за дитинку. Всі аналізи були в нормі. Так тривало до 27-ого тижня. У Євгенії раптово почали боліти нирки, тому її швидко поклали на збереження. Пробула вона там тиждень. Жінку виписали з настановою берегти себе і майбутню дитину.


Всі події стали причиною того, що народжувати жінка тепер хотіла лише в ІПАГові, де зможуть одразу надати допомогу її донечці. На 33-ому тижні Євгенія приїхала до Києва на обстеження. В неї виявили скорочення матки, тому довелось залишитись під наглядом лікарів аж до пологів. 
На 37-ому тижні жінці зробили кесарів розтин і на світ з’явилася Мілана. Одразу після народження маля забрали в реанімацію та в перші години життя провели негайну операцію. Тепер все в її маленькому тільці на своїх місцях. Міланка мужньо витримала, але попри всю успішність операції, лікарі сказали що необхідна ще одна. Їм вдалося не все заплановане зробити за один раз. 


Друге хірургічне втручання було проведене вже через тиждень, коли мала оговталась від першого і трошки зміцніла. Їй зробили стому в кишківнику, аби можна було через отвір виводити залишки з кишечника. Та і це виявилось ще не все. Батьки були шоковані, але їм залишалось лише чекати, коли лікарі зроблять свою роботу. 09.01.2020 – третя і на щастя остання операція по рятуванню малої Мілани. Їй зробили анастомоз, за якого з’єднували кишки. 
Дівчинка дуже добре з усім впоралась і витримала усі три операції на животику. Майже два місяці їй довелось ще перебувати в реанімації ІПАГу. За тиждень після того як її перевели в звичайну палату, дівчинка змогла самостійно їсти. Тому лікарі ще трохи поспостерігали за малям, а коли її стан стабілізувався, Мілану з мамою виписали і відпустили додому.  


Дякуючи проекту «CharityWeekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» дівчинка була забезпечена необхідними ліками та препаратами в реанімації. А  завдяки Татарчук Валерії, яка забажала на свій день народження зібрати кошти на спеціальні степлери, Мілана була забезпечена ними під час операції. Без них прооперувати дівча просто неможливо.