Вагітність мами була повна проблем

Мама маленького Родіона дуже щаслива. З її синочком тепер все буде гаразд, хоча прогнози були невтішними і народження сина було довгий час під загрозою.
Як виявилось, вагітність була не однією турботою для організму мами Таї.  У неї був камінь в нирках. До Родіона він навіть не давав про себе знати. Проте разом з малям він почав розвиватися. Чим довший був термін вагітності, тим більше ріс і камінь. Мама була така щаслива, будучи вагітною другою дитиною, що не придавала значення більше нічому, окрім малого. Так продовжувалось, доки дана ситуація не почала загрожувати здоров’ю обох – і матері, і дитини.


У вересні 2019 року камінь в нирках Таїсії набув великих розмірів. На той момент він становив цілих 11 мм. Жінка потребувала негайного лікування. 17 вересня у неї стався набряк Квінке. Він характеризується різкою алергічною реакцією, за якої набрякають слизові оболонки, шкіра та підшкірна жирова основа. Загроза була сильною, тому її кладуть у лікарню на тиждень. Їй стало легше, але необійшлось без наслідків. 22 жовтня у неї стався неврітнерва обличчя, через що вона знову лягає до лікарні на збереження. 


На 33-му тижні вагітності нирки знову дали про себе знати і у зв’язку з цим їй зробили терміновий кесарів розтин. Це було найкращим рішенням для маленького Родіона. Чекати більше не можна було. Він народився 26 листопада 2019 року з вагою 1660 г та зростом 42 см. 
Хлопчика одразу поклали в реанімацію, адже він був дуже дуже слабенький. Хірургічне втручання йому непотрібне, але стан його підтримується і контролюється лікарями. Хлопчик має тепер рости і набиратись сил.


Завдяки #charity_chain, спільний проект «Твоя опора» та «Gusema Jewerly Charity Chain», дитинка була забезпечена всіма медикаментами та виробами медичного призначення під час перебування в реанімації.