Олексій від народження бореться

Шкіра Олексія була неприроднього жовтого кольору. Як так? Адже і вагітність мами Люди проходила добре, і всі аналізи були в нормі. Що ж сталося та про що свідчили такі відхилення?
Першим чином, після народження малого, лікарі зробили негайне обстеження дитини. Ніякого конкретного діагнозу хлопчику не змогли поставити. Було вирішено, що в нього жовтуха. Все було б нічого, якби у малого через 2 тижні не почалися судороги.


Треба було негайно вжити заходів. Жовтий колір не сходив, тому швидко їдуть в обласну лікарню, де хлопчика перенаправляють до Харкова. Потрібна термінова операція. Це була операція по Касаї, за якої лікарі мали перевести жовч з печінки напряму в кишку. Таке лікування допомогло хлопчику. Він почував себе краще, але проблема не була усунена. До трьох років мати з хлопчиком об’їздили безліч лікарень у пошуках точного діагнозу. Більшість схилялися до портальної гіпертензії. 


На четвертому році життя у хлопчика раптово відкрилася внутрішня кровотеча. Мама швидко повезла хлопчика в Полтаву, звідки його направили в ІПАГ. Лише тут йому зможуть допомогти. У малого Льоши цироз печінки, що розвиваючись створює надвисокий тиск у венах і призводить до портальної гіпертензії. В 2008 році Олексію роблять перше склерозування. Це ін’єкційний метод, за якого хлопчику в вени вводили спеціальні препарати, аби вони не кровили. Наступні два роки йому щомісяця повторюють процедуру, але ніякого результату.


Під час приїзду на чергову процедуру, у малого знову відкрилася кровотеча. Його перенаправляють в Охматдит, де назначають негайну операцію. Термін підготовки – 3 місяці. Йому виконали шунтування, а також прошили вени стравоходу. Здавалось все позаду, але ні. Раз на рік хлопчик їздив на ретельне обстеження шлунку та стравоходу. Він був змушений постійно вживати ліки, аби хоч якось підтримувати стабільний стан здоров’я. 


Нещодавно хвороба Олексія знову дала про себе знати. В нього почав сильно боліти живіт та знову пожовтіла шкіра. Мама привезла його в ІПАГ. Завдяки #charity_chain, спільному проекту «Твоя опора» та «Gusema Jewerly Charity Chain», Олексій забезпечений тими препаратами, які йому необхідно для стабілізації стану організму. Однак лікарі все ще не можуть нічого прогнозувати. На разі хлопець пройшов всі обстеження і перебуває під їхнім пильним наглядом. Ми сподіваємось, що зовсім скоро він одужає і забуде назавжди про постійне вживання ліків, а шлунок та печінка більше його не турбуватимуть.