Допоможемо разом

Вже третій рік поспіль Креді Агріколь Банк підтримує дитячі будинки в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності банку «We Care!». Цього року Креді Агріколь придбав і передав найнеобхіднішу техніку та речі для шести дитячих будинків, якими спільно опікуються фонд «Твоя опора» та Креді Агріколь Банк.


Олешківський дитячий будинок-інтернат отримав допомогу у вигляді пароконвектомата - він дозволяє готувати великі об'єми їжі на пару. Це необхідно для діток, які харчуються тільки дієтичною їжею або ж отримують їжу через зонд. Також в Олешківський дитячий будинок передали два кондиціонери, необхідні для підтримки комфортного температурного режиму у спальних кімнатах 4-го профілю, де дітки проводять майже весь час свого життя через стан здоров’я.


В Городнянському ліцеї навчаються 202 вихованці, серед них - 84 учні з особливими потребами у навчанні та 32 дитини-сироти. Їм у подарунок придбали побутову електроплиту й телевізор для кімнати відпочинку.


Діткам із Оршівського дитячого будинку санаторного типу подарували телевізор, багатофункціональний пристрій для сканування та друку і пральну машину. Телевізор та принтер необхідні для бібліотеки, яка сприяє розвитку дітей та підготовці до школи.
Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічним ураженням ЦНС та паліативної допомоги отримав бойлер, 60 комплектів дитячої постільної білизни, 20 ковдр та 20 покривал на ліжечка.  


Романівський дитячий будинок-інтернат Житомирської області отримав медичне обладнання, а саме: портативний електрокардіограф, пульсоксиметр, тактильний термометр, глюкометр та небулайзер. Це обладнання необхідне для медичного пункту закладу, в якому дітям надається медична допомога.  
Волинський обласний спеціалізований будинок дитини отримав телевізор, який дозволить покращити заняття з логоритміки, та два пилососи, які допоможуть підтримувати чистоту у приміщеннях закладу.


Важливо, що крім техніки та необхідних речей для дитячих будинків, співробітники банку зібрали кошти на купівлю препарату Кустодіол, який «консервує» серце і дозволяє лікарям провести хірургічне втручання. Без цього препарату просто неможливо зробити операцію! Завдяки зібраним коштам, хірурги Інституту Амосова зможуть провести 17 операцій на маленьких сердечках.


Ми вдячні Креді Агріколь Банку за можливість робити добрі справи разом!