Маленький дорослий Рікардо

Він занадто рано подорослішав.
У свої вісім років Рікардо Лакатошу рубає дрова і допомагає мамі по господарству. І це попри смертельну ваду серця. Бо він - хлопчик у родині із восьми дітей, яку покинув тато.
Дефектом міжпередсердної перетинки – це вроджена вада. У сердечку Маринки є дірочка, через яку кров з лівих відділів м’яза закидається в праві, навантаження на них зростає в рази, підвищується тиск. Страждають одразу серце і легені. Якщо не оперувати, ті вийдуть з ладу і врятувати дитинку зможе хіба трансплантація органів. В Україні – це поки майже вирок.


Про «бомбу уповільненої дії» в грудях сина мама дізналася лише нещодавно. На огляд до кардіолога записалися, бо Рікардо почав задихатися. У хлопчика синіли губи і пальці на руках, він сильно втомлювався і постійно хотів спати. Перше ж УЗД серця і показало ваду. Дитину терміново відправили до Києва.
Одного дня вистачило, аби у Інституті серцево-судинної кардіохірургії ім.М.М.Амосова діагноз підтвердили. Уже наступного Рікардо ліг на операційний стіл, де йому успішно залатали сердечко. Після двох діб у реанімації і тижня у палаті дитину виписали. Його серце буде битися.


Це стало можливим зокрема завдяки і Вам. Адже витратними матеріалами під час операції і медикаментами в реанімації Рікардо був забезпечена за кошти, отримані від проекту Charity weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною.
Дякуємо, що підтримуєте наші ініціативи.


Тисніть «Допомогти», або відправляйте СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000. Давайте разом примножувати добро!