Полагодити сердечко

 

«Вона наше янголятко з найгарнішою у світі усмішкою. Ми з чоловіком дякуємо Богові, що він подарував нам її», - це так про свою донечку, Алінку Білінську, каже її мама Наталя. Жінка, здається, ще досі не може повірити, що крихітку нарешті вдалося вирвати із лап смерті. Аліна народилася із вадою, яка не лишала їй шансів на життя.
Алінці було три тижні, коли на огляд прийшов педіатр. До того дівчинку із мамою без жодних зауважень виписали з пологового – вагітність була безпроблемною, пологи легкими. Одначе під час того огляду лікарка зачула хрипи. Дещо насторожившись, батьки повезли Алінку на УЗД. Результати останнього шокували.


Виявилося, що між передсердями у Алінки є дірочка, через яку кров з лівих відділів закидається в праві. Навантаження на них зростає в рази, тиск підвищується і страждають одразу серце й легені. Якщо не оперувати, ті вийдуть з ладу і врятувати дитинку зможе хіба трансплантація органів. В Україні – це поки вирок.


Аби запобігти ускладненням, Алінку у 5 місяців привозять до Києва, в Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. На той час у дівчинки уже проявляється задишка, вона тяжко хапає повітря ротиком і, здається, не може надихатися. Губки і пальчики сині. Стає зрозуміло – відкладати операцію не можна.


Та, на жаль, порятунок Алінчиного життя виявився не безоплатним. Витратними матеріалами для операції, а також медикаментами на час перебування у реанімації, держава маленьку пацієнтку не забезпечила, а родина, де обоє батьків безробітні, коштів просто не мала. Та Алінку не лишають без допомоги. До операційної її забирають завдяки #Sharityua - спільному проекту «Твоя опора» і компанії Kyivstar. Дитині купують вироби медичного призначення, ліки і все необхідне для одужання.


Хірургічне втручання минає успішно, за три дні в реанімації Алінку переводять до звичайної палати, а за кілька тижнів – виписують. Нині Алінка вдома, у неї все добре. Її сердечко здорове.


Родина Білінських дякує усім причетним до порятунку своєї донечки.

А ми вкотре просимо вас тиснути «Допомогти», або надсилати СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000. І нехай кожне хворе дитяче сердечко стане здоровим!