Звіт за жовтень 2019

Благодійні результати жовтня


У жовтні 2019 року нашим фондом було реалізовано 2 516232,54 гривень, які перетворилися на добрі справи.


Медичні заклади, які отримати благодійну допомогу:
Інститут Амосова – 1043247,30 ця сума була витрачена на медикаменти та вироби медичного призначення, які застосовуються для лікування маленьких пацієнтів з вродженими вадами серця. Операційна, реанімація та відділення забезпечені всім необхідним.


ІПАГ – 1389680,30 грн. Також було придбано вкрай важливих дороговартісних медикаментів та виробів медичного призначення для дітей, які проходять лікування там.


ІПАГ та Національний інститут Амосова отримали медикаменти для забезпечення штучного кровообігу під час та після операцій на серці, кардіостимулюючі препарати, лікарські засоби, що захищають серце від загибелі в момент хірургічного втручання та дозволяють хірургам зупинити його на 2 години для виконання операцій, дороговартісні антибіотики, препарати кровоспинної дії, медикаменти для внутрішньовенного харчування дітей, що не можуть засвоювати їжу природнім шляхом, медикаменти для профілактики тромбоутворення та багато інших, які будуть використовуватися як в операційній, так і в реанімаціях у післяопераційний період.
Окрім цього, до ІПАГу було придбано монітор! Медичний арсенал реанімаційного відділення, поповнився новим монітором з 3-мегапіксельною системою яскравого відображення зі світлодіодними підсвітками, що забезпечує чудову якість зображення органів для постановки точних діагнозів. Яскравість допомагає розглянути найдрібніші деталі, а оскільки дитячі органи не великі, потрібно дуже ретельно оцінити їх стан для визначення подальшої тактики лікування.


Олешківському дитячому будинку інтернат було придбано медикаменти та вироби медичного призначення на суму 49444,94 грн. Було закуплено протисудомні препарати, знеболюючі, протизастудні (сиропи, краплі та інше).
 


Єзерський Андрій реабілітація - 10860,00 грн
Реабілітація відбулася в період 30.09. по 11.10.2019 року в Реабілітаційному центрі «Крок за Кроком». На даному курсі були надані такі послуги: загальний масаж, лікувальна фізкультура, заняття на тренажері Гросса та вертикалізаторі, теплолікування, заняття з логопедом.


Кожухар Оля реабілітація - 23000,00 грн
Оля пройшла курс реабілітації в період з 29.09.2019 по 09.10.2019р., а саме дитина отримала консультацію невролога, лікаря з ЛФК, фізіотерапевта, пройшла сеанси масажу з розробкою суглобів, ЛФК, парафінові аплікації, кінезіотерапію, грязьові аплікації, гідомасажні ванни. Також було проведено по 10 занять з логопедом, психологомі занять в басейні.


Дякуємо кожному, хто став частиною наших добрих справ!
Тисніть кнопку "Допомогти", щоб продовжувати допомагати нашим підопічним.