ВОНА ЗМОГЛА

 

Знайомтеся, це Еріка Піддубна і її дивовижна історія порятунку. Крихітка, якій не давали жодних шансів, ЖИВЕ! 

Гастрошизис – одна із найскладніших вад, з якими народжуються немовлята. Це вроджений дефект передньої черевної стінки, при якому через розщелину з черевної порожнини випадають петлі кишківники, а іноді і інші органи. Цей діагноз майбутнім батькам Еріки повідомляють на 11-му тижні вагітності. І одразу пропонують – зробити аборт. Ці слова буквально вибивають землю з-під ніг подружжя. 

«Ми дуже злякалися, - розповідають Олена та Валерій, - але сказали: якщо Бог дав життя цій дитинці, то вона повинна жити, а ми, батьки, зробимо усе, щоб вона була здоровою та щасливою». 

Тож щойно у Кривому Розі діагноз підтверджується, ті їдуть до столичного ІПАГу. Бо лише там навчилися повертати до життя таких діточок, хоча ще кілька років тому гастрошизис означав неминучу втрату маляти.

На 37-му тижні вагітності, після тривалої підготовки, народжується найгарніша у світі дівчинка – Еріка. Із пологової зали її одразу везуть в реанімацію.

Єдиний шанс врятувати крихітку – це операція, під час якої хірурги би закрили дірочку у діафрагмі і повернули на своє місце петлі кишківника. Одначе грошей на витратні матеріали для неї, а також на дороговартісні медикаменти для реанімації у родини Поддубних немає – окрім Еріки у Олени та Валерія іще троє діток. Із, як тоді здається, дна відчаю родину дістає  #Charity_Chain, спільний проект «Твоя опора» та  Guzema Jewelry. Дівчинку забезпечують усім необхідним. Операція минає успішно.

Уже за три тижні Еріку, у якої із ускладнень були лише болі в животику, виписали додому – набиратися сил. Нині вона абсолютно здорова дитина!

Батьки Еріки і ми дякуємо усім, хто долучився до порятунку дівчинки. Ця дивовижна історія вкотре доводить – творити дива просто, варто лише захотіти!

Тож тисніть «Допомогти», або надсилайте СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000. І нехай кожне маля отримає шанс на одужання.