Перемога маленької Вікторії над хворобою

 

Вікторія Веселівська, дівчинка, якій на той час було усього кілька годин, лежала в кювезі і неозброєним оком було видно: з дитиною коїться щось лихе. Уже наступного дня з’ясувалася і причина – смертельна вроджена вада. 


Вікуся з’явилася на світ у Бердичеві. Вага - 2930 грамів, зріст - 51 см. Попередній огляд не виявив жодних відхилень, та уже до вечора сполохані були усі. Слину і хрипи лікарі пояснювали рідиною в легенях і уже наступного дня відправили немовля до Житомира. Там першим ділом хотіли промити шлунок, але зонд встромити туди так і не змогли. Бо проходу не було. Таким чином Вікторії діагностували атрезію стравоходу. 
Атрезія стравоходу – це вроджена вада розвитку, за порушена цілісність органу, тобто стравохід розділено на дві частини, які між собою не з’єднуються. Тож ними не може рухатися ані їжа, ані вода. 


Єдиний метод усунення такої вади – хірургічне втручання. Тож уже на третій день свого життя Вікторія опинилася в ІПАГові, де її одразу ж забрали до операційної.
На щастя, усе минуло добре, хірурги вправно виправили помилку природи, але через зволікання із встановленням діагнозу – зазвичай такі операції робляться одразу після народження – Вікторія отримала ускладнення у вигляді пневмонії. Тож наступний місяць дитя провело в реанімації, де боролося не лише з наслідками втручання, а й запаленням легень. 


Весь час крихітка потребувала дорогих медикаментів і з їх отриманням жодних проблем не мала. Усіма необхідними ліками Вікторію, я і багатьох діток до неї, забезпечив #charity_chain, спільний проект «Твоя опора» та Gusema Jewerly Charity Chain.


Зараз маленька, але дуже мужня, дівчинка уже вдома з татом і мамою. Вона набирається сил після лікування, а  батьки дякують усім, хто допоміг врятувати їхню донечку.

 
Друзі, тисніть «Допомогти», або відправляйте СМС зі словом «ЖИВИ»  на номер 88 000. Адже разом із посильною сумою, перерахованою на добру справу, Ви зможете відчути себе ще і справжніми чарівниками.