Три дірочки в одному серці

Це дворічна Ріяна Зейкан. Вона народилася із надважкою вадою – дефектом міжшлуночковою перетинкою – і житиме лише завдяки складній операції.

На світ Ріяна з’явилася на 40-му тижні маминою вагітності. Дівчинка вагою у 2800 грамів та зростом 51 сантиметр одразу закричала. Перевіривши її лікарі запевнили маму, що з донечкою все добре. Мар’яна тоді видихнула з полегшенням, адже вагітність була важкою – спершу хворі нирки, потім ГРВІ – і загроза дитинці була великою. Та радість породіллі виявилася передчасною.

На третій день життя Ріяни  лікарі занепокоїлись показниками аналізів і зробили повне обстеження. Результати жахнули: у сердечку маленької дівчинки одразу три дірочки, які порушують кровообіг. Півтора роки, саме стільки часу Ріяну відправляли від одного лікаря до іншого, хвороба прогресувала. Її видавали холодні руки і сині пальчики та губки. То було від браку кисню в крові.  

На щастя, на шляху маленької дівчинки кілька місяців тому з’явилися професіонали Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова. Вони терміново взяли Ріяну на операцію. Вона була складною і тривалою, чотири години крихітці латали сердечко і розширювали судини – вони у неї були звужені. Витратні матеріали на операцію, яку мама-одиначка, на руках якої іще і маленький син, купити сама не могла, їй надали безоплатно. Усе завдяки #Sharityua - спільному проекту «Твоя опора» і компанії Kyivstar

Нині уже все позаду. Ріяна почувається добре, вона у безпеці – її сердечко нарешті працює правильно, губки уже рожеві, а ручки теплі. Мама Мар’яна від щирого серця дякує помічникам, які подарували її крихітці шанс на повноцінне життя. Каже, не забуде їх скільки й житиме.

Якщо Ви теж бажаєте долучитися до доброї справи і подарувати діткам із вадами серця можливість жити – тисніть   або відправляйте СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000. І нехай усі дітки будуть здорові!