Бій за життя

«Мамо, не треба більше лікарень», - здається, саме це промовляють його великі сірі очі, коли раз по раз доводить їхати на обстеження. Єгорчикові Яровому сім місяці і половину свого життя дитя провело у медзакладах. Він народився із несумнісною із життям вадою.

Екстрофією сечового міхура – це поєднана вада, складовими якої є аномалії розвитку сечостатевого тракту, м'язово-скелетної системи, а іноді й тонкої кишки. Єдиний вихід зберегти життя – операція. Якщо не провести її вчасно, дитина помирає.

Єгорчик народився передчасно вагою 2 650 грамів. І хоча до пологів лікарі батьків запевняли – дитина здорова, після, побачивши набряк на животикові дитини, – напружилися. Оскільки ніхто не міг пояснити причини останнього, із райцентру маму з Єгор доправили у Вінницю, де жінку і приголомшили діагнозом. Єгорчика ж терміново відправили в реанімацію.

Два місяці в лікарні. Спершу реанімація, куди не пускали навіть маму, потім, хоч і у звичайній палаті, але Єгор лежав у кювезі – він недоношений, тому потребував особливих умов. Зрештою з Вінниці їх з мамою відправили до ІПАГу, де нарешті погодилися провести операцію.  

Хірургічне втручання, під час якого ювелірно виправляли вроджену ваду, минуло успішно. Та на Єгорчика знову чекала реанімація, де дитя пробуло понад місяць. Занадто важкою була реабілітація: і фізично, і фінансово. Аби організм боровся з інфекціями, які постійно його атакували, Єгорчикові  вводили дорогі антибіотики, також приписували мазі. Самотужки родина Ярових, де мама не працює, а тато заробляє зо 6 тисяч гривень на місяць, осилити бій за життя сина не могли. Та завдяки #charity_chain, спільному проекту «Твоя опора» та Guzema Jewelry, дитина була забезпечена усім необхідним.

Нині Єгорчик уже вдома. І хоча лікарні їхнє життя не полишили - час від часу все ж доводиться їздити на обстеження – батьки хочуть забути усе, що було, як страшний сон. І ми щиро бажаємо їм, аби так і було.

 

А Вас же просимо тиснути , або відправляти СМС зі словом «Живи» на номер 88 000, але кожна дитинка, яка зараз бореться за життя, змогла вийти з цього бою переможцем.