Мама вірить, що Даринка впорається

Вона з’явилася на світ завдяки неймовірно сильній любові мами і всупереч будь-яких прогнозів лікарів. Ті ледь не з першого дня вагітності казали, що крихітка не виживе, і наполягали на перериванні. Та нині Даринці Ляпчук уже півтора місяці, і хоча за цей час вона здолала немало перешкод і багато ще попереду, головне – вона жива!

Гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи – такий діагноз ставлять дівчинці, ще коли вона перебуває в маминому животикові. Вада дуже небезпечна, адже серед іншого характеризується судомами, набряком головного мозку, порушенням ритму дихання, комою  і навіть смертю.

Та Катерина непохитна – вона буде народжувати. На щастя, спеціалісти Інституту педіатрії, акушерства та гінекології погоджуються спостерігати жінку і поборотися на життя донечки. На 36 тижні вагітності їй роблять екстрений кесарів розтин, дістають крихітку вагою у 2600 грамів. Її одразу везуть в реанімацію недоношених, годують першу добу через зонд, адже Даринка починає втрачати вагу. Та за кілька днів стан дівчинки вдається стабілізувати, вона робить перші кілька ковточків суміші із пляшечки з маминих рук, і її навіть переводять до постінтенсивного відділення.

Нині Даринка отримує важливу гемостатичну терапію. Кожен день вона потребує дороговартісних ліків, якими мама Катерина, яка має інвалідність з дитинства і не має роботи, забезпечити Даринку не може. Та завдяки #mashaefrosininaformarsala, спільному проекту «Твоя опора» та Marsala, дівчинка забезпечена усім необхідним.

Ми бажаємо їй якнайшвидшого одужання!

Якщо і Ви теж хочете допомогти поборотися за життя котромусь із передчасно народжених немовлят, тисніть , або надсилайте СМС із кодом «ЖИВИ» на номер 88 000. І нехай кожна дитина отримає шанс!