Креді Агріколь Банк допомагає діткам

Співробітники Креді Агріколь Банку зібрали 40 656, 00 гривень на придбання 11 упаковок препарату Алпростан - вкрай важливого медикаменту, потрібного для Інституту ім. М. М. Амосова.                       

В чому особливість препарату? Коли у пологовому будинку народжується дитина, спершу її оглядає лікар-неонатолог. Саме цей спеціаліст може зробити невтішний висновок і молода мама, як грім серед ясного неба, почує тяжкі слова: «У дитини проблеми з серцем».

Для того, щоб підтвердити або спростувати діагноз, малюка направляють на обстеження до національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова. Там
найкращі фахівці-лікарі за допомогою особливого сучасного обладнання перевіряють стан серцево-судинної системи дитини. Адже саме ця система – головний показник життєдіяльності маленького організму.

Роботу серця матусі у цей час також складно назвати здоровою: воно то шалено калатає від хвилювання, то злякано завмирає в очікуванні новин. Якщо у дитини все ж таки діагностуються вроджені вади серця (дуктус-залежні вади), для лікування необхідний препарат Алпростан.

Зараз для придбання цього препарату державою не виділено бюджетних коштів, а якщо не ввести Алпростан протягом 24 годин, дитина ПОМРЕ! Просто уявіть, що маленька новонароджена крихітка ніколи не виросте, не скаже своїй матусі «я тебе люблю», не піде до школи, не закохається та не народить власних дітей... Просто тому, що у відповідний момент для її порятунку не було потрібних ліків! У наших силах запобігти трагедії.

У фонд «Твоя опора» звернулося керівництво Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова з проханням закупити Алпростан. Щоб батьки кожної крихітки мали надію на порятунок життя їхньої дитини! Адже від серцевих проблем зі здоров'ям новонародженого малюка не може вберегтися жодна українська родина. І саме завдяки небайдужим співробітникам Креді Агріколь Банку вдалося придбати 11 упаковок необхідного медикаменту.   

Фонд «Твоя опора» щиро вдячний за допомогу, адже вірить, що разом ми зможемо більше!