Боротьба довжиною в життя. 2

Поява на світ на 28 тижні вагітності з вагою 1400 грамів для дитинки не несе нічого хорошого. Реанімація – це перше місце, куди вона потрапляє. Ярославка самостійно не дихала, не їла, була підключена до апаратів. Прогнозувати лікарі нічого не могли, тому що життя крихітки було на межі.
Три місяці в реанімації, і дівча потроху почало міцніти. З’явилися сили дихати та їсти молочко самостійно. Маму з дівчинкою виписують додому, але попереджають, що у дитини можливо ДЦП. І це таки справдилося, через рік лікарі були одностайні в діагнозі. 

Лікувальна фізкультура, масажі, басейн, прийом медикаментів та багато іншого. Все, що рекомендувати лікарі, мама виконує чітко, тому що не може бачити свою Ярославку безпомічною. Ручки і ніжки дитини скуті хворобою. У свої 8 рочків вона не вміє ходити, говорить тільки певні звуки, сидить та стоїть недовго з підтримкою. Навіть цих маленьких успіхів не було б, якби не ви, наші любі помічники. З вашою підтримкою Ярославка пройшла два курси реабілітації, і це дало результат. Але лікування потрібно продовжувати, щоб не втратити набутого та потроху крокувати далі.

У мами є тільки ви, чоловік покинув родину, коли дізнався про діагноз Ярослави, а жінка не має можливості працювати, щоб допомогти оплачувати постійні і такі потрібні реабілітації. Тому ми звертаємо до вас із проханням допомогти зібрати кошти на дві чергові реабілітації, вартість яких складає 32 000 грн. Ми з мамою разом віримо, що майбутнє у Ярослави буде безхмарне, вона буде дівчиною здоровою, стояти на двох ногах і впевнено йти у майбутнє.

Раніше на Українська Біржа Благодійності ми вже збирали кошти на лікування Ярослави. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

ПІБ: Кушніренко Ярослава Іванівна, 10.09.2011 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія (V рівень за GMFCS, V рівень за MACS), F71, системне недорозвинення мовлення І рівня