Його вбиває власне тіло

 

Іллюша народився дуже хворобливим хлопчиком. З малечку він хперехворів на пневмонію та бронхіт. І ось, коли хлопчик в котрий раз занедужав, батьки відправили аналізи сина до Сполучених Штатів Америки. Саме звідти прийшло підтвердження про діагноз Іллі. У хлопчика - первинний імунодефіцит, хронічний шкірно-слизовий кандидоз, мутація STAT1-GOF.

Тож з січня 2019 року батьки вже знали, що дитина потребує важкого лікування... Зараз Іллюшу лікують в ІПАГу, але незабаром йому потрібна буде консультація трансплантолога, адже його чекає пересадка кістного мозку. Поки ж він чеає на вердикт лікарів - йому допомагає лікування, яким нам вдалося забезпечити завдяки спільній акції із брендом One By One.

Для мами її синочок - найдорожчий скарб на світі, її Всесвіт. Без нього вона не уявляє свого життя. Каже, що Ілля дуже терплячий і розумний, але іноді мама думає, що краще б хворіла вона, а не її син.

Зараз через важкий стан хлопчик погано їсть, у ротику та на стравоході - грибок. Іллю часто нудить, у нього підвищується температура, він кашляє.

Наразі лікування, яке отримує хлопчик, йому допомагає. Він став менше кашляти та хрипіти.

Завдяки спільному проекту «Твоя опора» та «One by one» у Іллі є шанс на одужання!

Допомогти нашим підопічним можна натиснувши  , або відправивши СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000, аби свій шанс на одужання отримала іще не одна хвора дитинка!