Порятунок маленької Ізаури

 

Наша маленька підопічна, 6-місячна Ізаура, народилася із синдромом Дауна. Дівчинка - одна з 6-ти дітей мами Ганни. Жінка виховує діток сама, батька немає.

Дівчинка народилася на 40 тижні з вагою 2950 г і 52 см. Жодних труднощів під час вагітності, пологи минають успішно. Поява крихітки на світ - і лікарі повідомляють: у дитини синдром Дауна. Потім огляд фахівців і ще один страшний вердикт - вада серця. 

 

У Ізаури атріовентрикулярна комунікація - один з пороків серця, який може привести до летального результату через те, що в його формуванні задіяний не один патогенний механізм, а відразу декілька. АВ-комунікація - це порушення нормального сполучення між передсердями і шлуночками, яке згубно позначається на загальній гемодинаміці організму. Саме через анатомічних особливостей даного різновиду пороку розвиваються всі клінічні прояви.

Дівчинку з мамою виписують додому, але обов’язково з рекомендацію консультація кардіолога - Ізаурі потрібна операція на серці. Коли крихітка трохи зміцніла, її привезли в Інститут Амосова зробили детальний огляд та діагностику. Діагноз підтвердили - потрібно оперувати..

Операція тривала понад 5 годин, хірург повідомив, що зробили максимум, щоб повторно не оперувати. Зараз дитина в реанімації і все тепер буде залежити від неї, від її сил і боротьби за життя, а також від того, як її організм пристосується до нової роботи серця.

Дівчинка народилася в Закарпатській області. Мама любить їй співати. Ізаура має трьох сестричок та двох братів. Найстаршій сестрі вже 16 років. Сама мама Ганна також з багатодітної родини має трьох братів, мама та тато її наразі пенсіонери.

Ганна мріє про щасливе майбутнє своєї дитини, щоб її дівчинка мала також велику родину.

Попереду дівча чекає важкий етап реабілітації - це пристосування до життя з оновленим сердечком, а також загоювання ран та життя з синдром Дауна. Щиро сподіваємося, що у неї вийде.

 Прооперувати Ізауру нам вдалося завдяки #Sharityua -  спільному проекту фонду «Твоя опора» та компанії Київстар. Дякуємо нашим добрим партнерам!

Детальніше про проект за посиланням https://kyivstar.ua/uk/sharity

 

Допомогти нашим підопічним можна натиснувши  , або відправивши СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000, аби свій шанс на одужання отримала іще не одна хвора дитинка.