+1 врятоване життя

«Лиш би синочок був здоровим», - з такими думками батьки Ігоря Дацюка щодня заходять до реанімації ІПАГу. Їхній малюк народився із несумісною із життям вадою і за останній місяць здолав низку випробувань серед яких – складна операція.

Про хворобу Ігорька під час вагітності ніхто не здогадувався, ваду не показало жодне із численних УЗД. Народився він у звичайному пологовому, одначе із перших годин було зрозуміло – щось не те: дитя синіє, відмовляється їсти, його животик роздувається, він плаче і не може заспокоїтися. Причину лікарі  з’ясували лише за кілька днів, а потім терміново відправили Ігоря до реанімації ІПАГу.

Кишкова непрохідність – це одна із найскладніших вроджених вад. За неї ще у лоні мами в дитинки неправильно формується кишково-шлунковий тракт: тканини кишківника зростаються таким чином, що зникає отвір, яким має проходити їжа. Дитя із кишковою непрохідністю не здатне засвоювати їжу і єдиний вихід тоді - термінова операція, за якої лікарі міліметр за міліметром перекроюють хворий орган і створюють прохідність.

Апарати життєзабезпечення, харчування через зонд, численні крапельниці. За життя крихітки в реанімації відчайдушно боролися неонатологи, а потім нарешті відбулася і операція. Попри складність вади усе минуло добре. Нині хлоп’я добре набирає вагу і зовсім скоро зможе поїхати додому, де на нього чекає сестричка.

Один місяць перебування немовляти в реанімації критично недофінансованого ІПАГу обходиться в 60 тисяч гривень. Для звичайної родини, де мама бухгалтер, а тато – комірник, сума непосильна. І лише завдяки  #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та Guzema Jewelry, Ігор отримав всі необхідні медикаменти, а з ними – шанс на одужання.

Родина Ігоря Дацюка дякує своїм помічникам за допомогу.

Якщо ж і Ви бажаєте кинути рятівне коло котромусь із хворих діток – тисніть або відправляйте СМС зі словом ЖИВИ на номер 88000!