Звіт за лютий 2019 року

Зокрема на медикаменти та вироби медичного призначення  ми витратили 296 537,70 гривень. Для ІПАГу було придбано дороговартісні ліки та вироби медичного призначення.

 

Для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні було придбано  3 упаковки Меронему, 5 упаковок Коломіцину - це антибіотики широкого спектру дії. Вони використовуються для лікування складних інфекцій у діток. Також купили 14 упаковок Добутаміну – це препарат, який застосовується для лікування шокових станів дитини.

 

На дитячі будинки у лютому ми витратили 168 447,71 грн. Зокрема, завершили ремонт Чернівецькому дитбудинку на загальну суму 152 500 грн.

Також придбали медикаменти для Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» на суму 14 867,80 грн. Було куплено медпрепарати та засоби гігієни для вихованців.

У Обласний спеціалізований будинок дитини міста Біла Церква були придбані спеціальні пластири для двох  маленьких підопічних дитячого будинку згідно призначення лікарів на суму 1079,91 грн.

На підопічних проекту "Адресга допомога" було витрачено 23407,00 гривень. А саме на обстеження Ярослави Кушніренко  ми витратили 2207 грн. Дитину оглянули ендокринолог, ортопед, невролог. А також Ярослава здала ряд аналізів загальних та на гормони.

На реабілітацію Богдана Коваля ми витратили 11 200 грн. В лютому він пройшов реабілітацію у центрі «Крок за Кроком», вартість якої склала 11 200 гривень. Йому робили цілий комплекс занять: лікувальну фізкультуру, розробкусуглобів, заняття на тренажері, масажі, парафінова терапія, сеанси у психолога та логопеда.

 

На реабілітацію Дмитра Ходорковського витрачено у лютому 10 000 грн. Діма пройшов реабілітацію у центрі «Вікторія». Її вартість склала 10 000 гривень. Дитині зробили курс масажу, ЛФК, розробляли суглоби, робили парафінові, грязові аплікації, кінезіотрерапія, гідромасажні ванни, вібромасаж, проводили світлотерапію, ароматерапію, кінезіотейпування.

Допомогти нашим підопічним можете і ви - натиснувши 

Або надіславши sms зі словом ЖИВИ на номер 88000 і 20 гривень з вашого мобільного рахунку врятують життя!