Дмитрику, ми ніколи не здамося! 2

"Дмитрику, синочку! Я так тебе люблю, я так тебе чекаю!". Так кожного ранку мама Ганна гладила свій животик і говорила зі своїм ще ненародженим синочком. На 27 тижні з вагою 1230 г та зростом 35 см – Дмитрик передчасно з’явився світ. Мама відчула раптовий біль у животі. Перелякана, вона швидко пішла до лікаря, де в неї почалися перейми. Лікарі намагалися стримати пологи, щоб була можливість породіллю довезти до Херсона, але було все марно... Хлопчик отримав колиску у вигляді кювезу в реанімації без маминих рук та її тепла на довгі 10 місяців свого маленького життя. 

За ці 10 місяців у нього був внутрішньошлунковий крововилив в мозок, почалася розвиватися гідроцефалія. Постійні головні болі призвели до того, що у Дмитрика утворилася пахова грижа, яку прооперували у 8 місяців. У 9 місяців був поставлений шунт в голівку. Ось такий болючий початок життя.

 

Вдома хлопчик почав трохи відновлюватися. Впізнавав маму і тягнув до неї ручки. Але сам розвиток дитини безжально затримується. Хлопчик у свої 3 рочки самостійно не тримав голівки, не повзав і не говорив. Але завдяки донорам МБФ "УББ" Дмитрик пройшов реабілітації в жовтні 2018 року та лютому 2019 року. Можна сміливо похвалитися успіхами, а це означає, що є перспективи на майбутнє. Реабілітологи відмітили, що руки повністю стали розслаблені та зник тонус. Може вимовити деякі звуки і навіть мамине ім’я – «Аня» і як завжди, красиво усміхається. Невролог, логопед, психолог та фізіотерапевт наполягають на продовженні курсів, тому що бачать результат.

І тому ми звертаємося до Вас, підтримайте, будь ласка, Дмитрика, і допоможіть зібрати на дві наступні реабілітації, які йому вкрай важливі та потрібні. Мама одна виховує Дмитра та ще одного хлопчика, який має інвалідність. Станьте їм рятівниками!

Раніше на Українській Біржі Бладійності ми вже збирали кошти Дмитрові. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

ПІБ: Ходорковський Дмитро Павлович, 12.09.2015 р.

Місто: Нова Каховка, Херсонська обл.

Діагноз: компенсована внутрішня гідроцефалія, ДЦП: спастична тетраплегія, рухові порушення 4 ступеня