+1 врятоване життя

Вона сором’язливо ховає голівку за татовим чолом і все питається, коли ж вони нарешті поїдуть додому. Мариночка Барзул - маленька пацієнтка столичного Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова. Місяць тому у неї діагностували ваду серця. І сталося це, коли родина із чоловіка і чотирьох дітей тільки поховала маму. Її раптова забрав гострий інфаркт.

Множинні дефекти міжшлуночкової перетинки – вроджена вада серця. Це коли через дірочки у перетинці кров із великого і малого кіл кровообігу зливається і той фактично працює як один великий шлуночок.  Довго так серце витримати не може і єдиний вихід – операція. Інакше є ризик померти будь-якої миті.

От тільки два роки про те, що у маленьких грудях б’ється «бомба уповільненої дії», ніхто не здогадувався. Недугу виявляють випадково – на черговому обстеженні педіатр чує шуми в сердечкові. Тоді із Мукачева Маринку з татом відправляють у Хуст, а звідти – в Київ, на термінову операцію. Та її доводиться відкласти.

Дорогою Маринка підхоплює застуду. Оперувати дитину із температурою не можна. Турбуватися починають і лікарі і тато, адже недуга може ще більше ускладнити серцеву ваду. Трагедія, що кількома днями раніше спіткала маму додає тривоги. Та, на щастя, за тиждень дитину таки везуть в операційну.

П’ять годин  під апаратом штучного кровообігу. Хворе сердечко Маринки на час операції не спиняють, воно б’ється, а в цей час кардіохірурги латають дірочки. Уже увечері дівчинку забирають в реанімацію, а за кілька днів переводять до звичайної палати. Нині її життю уже нічого не загрожує, хоча попереду у дівчинки постійний контроль.  

Лікарі,  як це завжди відбувається, взялися рятувати крихітку без грошей. Операції в Інституту Амосова безоплатні, одначе для їх проведення традиційно потрібні були витратні матеріали орієнтовною вартістю 40 тисяч гривень. Купити їх тато-вдівець просто не мав змоги. Тож всі витрати взяв на себе #Sharityua -  спільний проект фонду «Твоя опора» та компанії Київстар, у рамках якого ми допомагаємо лікарям рятувати сердечка діткам із малозабезпечених родин чи сиротинців

Невдовзі Маринка повернеться додому до братиків і сестричок. Її велика родина і всі ми вкотре дякуємо компанії мобільного оператора за проект, що рятує життя!

Детальніше про проект тут: https://kyivstar.ua/uk/sharity

Якщо ж Ви теж хочете долучитися до доброї справи, тисніть , або відправляйте СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88000.

І нехай усі дітки будуть здоровими!