Здорове сердечко для Данилка

Він хотів би вдихнути повітря на повні груди, але не може.  Данило Бровашов постійно задихається. Пітливість, слабкість і завжди сині губи - це ознаки однієї із найскладніших вад серця, з якою хлопчик народився і страждає усі 11 років свого життя.

Тетрада Фалло – це одразу чотири вади в одній. Клапан легеневої артерії звужений, аорти зміщена, правий шлуночок гіпертрофований, а між ним і лівим шлуночком – дірочка, через яку змішується кров. Половина із діточок, народженими із Тетрада Фалло, не доживають і до 5 років. Усе тому, що вада інколи запізно себе проявляє, це й той час, коли вчасна діагностика може бути вирішальною.

У Данилка ваду помітили одразу після народження. Тому передували надзвичайно складні пологи під час яких дитя буквально вичавлювали з мами, він був геть синім. А потім до вади серця додалися ще кілька діагнозів: ДЦП, сколіоз, а в голівці виявили гематому, рідину і численні поліпи. Дитя з таким сумним «букетом» одразу відправили до невропатолога, але виявилося: оперувати голову із вадою серця – неможливо, воно просто не витримає.

Відтоді усі 11 років свого життя Данилко не жив, а існував. Він майже прикутий до ліжка, дуже хворобливий – це через ваду серця, раз по раз дитина лежала у лікарні. І лише кілька місяців тому хлопчика, який пережив фактично пекло, направили на консультацію до Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова. Операцію лікарі призначили одразу ж. І вона пройшла успішно, за тиждень Данилка уже перевели з реанімації до звичайної палати, а ще за сім днів – відпустили додому.

Данилко отримав шанс здолати недугу завдяки #Sharityua, спільному  проект компанії Київстар та БФ «Твоя опора», у рамках якого уже не перший рік вдається сплачувати за операції діткам із малозабезпечених родин чи сиротинців. Данилко саме з такої родини, його виховує мама-одиначка і він має ще четверо братиків і сестричок.

Детальніше про проект тут: https://kyivstar.ua/uk/sharity

Нині стан хлопчика значно поліпшився, минула задуха, губки уже не такі сині. Він бульше усміхається і вірить, що колись його серденько буде повністю здоровим. Для цього за кілька років його прооперувати мають вдруге.

Якщо Ви теж хочете допомогти малечі подолати серцеву ваду, тисніть , або відправляйте СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000. І нехай усі дітки будуть здоровими.