Сильна крихітка Аріанка

На обличчі - киснева маска, поряд з ліжечком – апарати життєзабезпечення. Аріанка Сухорукова живе завдяки їм. Вона народилася на сьомому місяці маминої вагітності зовсім крихіткою: вага – 1240 грамів, зріст – 37 см. Вже місяць немовля лежить в реанімації і стан досі стабільно-тяжкий.

Цілих чотири роки знадобилося мамі Аріанки, аби завагітніти. Ірина, це так її звуть, має цукровий діабет, а з таким діагнозом зачати і народити дитину – справжнє випробування. Та цього разу лікарі тішать: усе вдалося. Іра з чоловіком не тямляться від щастя, жінка почувається добре, жодних проблем із здоров’ям не виникає. Одначе на 26 тижні вагітності та потрапляє до ІПАГу із загрозою передчасних пологів.

Прееклампсія, іншими словами – артеріальна гіпертенція – це такий діагноз ставлять мамі і Аріанці у її животикові. Лікарі попереджають: будь-що треба ще місяць, до планового кесаревого розтину, його призначають на 35-й тиждень вагітності. Та за кілька днів з’ясовується:  показники крові погіршуються, зволікати неможна, інакше втратити ризикують і маму, й дитину. Іру везуть в операційну, де на свій і з’являється Аріанка.

Зовсім малесенька, самостійно не дихає, бо легені ще не функціонують, Аріанка одразу потрапляє до реанімації, де за її життя беруться боротися неонатологи. На шляху до одужання низка діагнозів: діабетична фетопатія, двобічна пневмонія, незрілість структур головного мозку…Аби організм міг долати інфекції – в неї літрами вливають дороговартісні препарати. Аби ж дитя набирало вагу - парентеральне харчування. І успіхи є. Нині Аріанка важить уже 1880 грамів. Вона нарешті почала самостійно дихати, хоч поки і з кисневою маскою. І все це сталося не лише завдяки професійності лікарів, а й з допомогою #mashaefrosininaformarsala, спільного проекту «Твоя опора» та Marsala Official, в рамках якого Аріанку забезпечували усіма необхідними ліками.

Батьки Аріанки дякують за допомогу їхній донечці і сподіваються, що зовсім скоро вона окріпне і полишить лікарню. Та поки підтримка їй і далі потрібна, стан дитини лишається стабільно-тяжким, запалення легень не відступає, дитя і далі потребує дороговартісних ліків.

Тому просимо усіх небайдужих тиснути , або відправляти СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000.

Давайте разом подаруємо Аріанці шанс на одужання!