Звіт за січень 2019 року

Завдяки допомозі наших донорів, партнерів і небайдужих помічників фонду ми реалізували  3 892 855,20 гривень.

Головна стаття витрат і наша справжня гордість – довгоочікуваний рентген-апарат для Інституту педіатрії, акушерсва і гінекології – вже рятує маленьких пацієнтів! Це унікальний мобільний апарат, який дозволяє зробити знімок за лічені секунди, при цьому не переміщуючи дитинку і мінімально її опромінюючи. Вартість апарату 3 мільйони 600 тисяч гривень, які ми збирали протягом півроку, проводячи наші благодійні заходи  - Charity Weekend. Здоровий день і Charity Weekend. Public Talk Маші Єфросиніної з Надею Дорофєєвою. А також з допомогою небайдужих донорів. Ми надзвичайно щасливі, що в ІПАГу тепер є цей рентген-апарат і дякуємо кожному за підтримку!

 

У ІПАГ ми також закупили медикаменти та вироби медичного призначення на суму 193 550 гривень. Було придбано життєво важливі препарати для наших крихіток.

Отримали ліки і малюки з Інституту ім.М.Амосова. На суму 79 897, 20 гривень ми придбали дороговартісні антибіотики, знеболюючі та чимало потрібного для діток із реанімації.

Дякуючи нашому партнеру “Креді Агріколь Банк” та завдяки коштам, зібраним з смс-благодійності у листопаді 2018 року, в Інститут ім.М.Амосова ми купили життєво важливий розчин – Кустодіол.

Також завдяки “Креді Агріколь Банку” у  Луганському дитячому будинку з’явилась така потрібна побутова техніка на суму 16 235,00 грн.

А наша підопічна Марійка Данильчук пройшла чергове важливе обстеження вартістю 3 173 грн. Зараз дівчинці 6 років і важкий діагноз - ДЦП - заважає їй жити повноцінним життям... У грудні завдяки зібраним небайдужими людьми коштам, нам вдалося провести обстеження дитини на суму 3 173 грн. Марійці зробили енцефалограму, УЗД серця, а ще дівчинку оглянули невролог, кардіолог та дерматолог. Це було вкрай важливе обстеження, оскільки у Маші вроджена вада серця і її потрібно спостерігати постійно. Будь-які хвороби чи навіть прості застуди погано впливають на її сердечко... Невролог побачив результат енцефелограми та відмітив, що є епіактивність, але вона не проявляться у вигляді судом. Тому для профілактики було призначено Депакін у вигляди сиропу, але, на щастя, в невеликій кількості. Також призначив препарат для зміцнення нервової системи. Головна рекомендація - продовжувати реабілітації в реабілітаційних центрах, які допоможуть дитині розвивати як фізично та розумово.

Допомогти нашим підопічним можете і ви - натиснувши 

Або надіславши sms зі словом ЖИВИ на номер 88000 і 20 гривень з вашого мобільного рахунку врятують життя!