Врятувати крихіток з непрохідністю кишківника

Вони народжуються зі страшним діагнозом - непрохідність кишківника. Без хірургічного втручання їх життя приречене. Адже їжа просто зупиняється в животику, а кишківник відмовляється працювати. Єдиний вихід - термінова операція. 

Завдяки підтримці нашого партнера «Петрол Трейд Юг» ми придбали 4 касети для спеціального медичного степлеру. 

Тож зараз вже дві прооперовані дитинки знаходяться у ІПАГу. Стан їх після операції задовільний, але вони ще досі потребують нагляду лікарів у реанімації. Ми дуже сподіваємося, що крихітки виборють собі здорове і повноцінне життя. 

Торік в ІПАГові допомогу отримали 16 діток із таким діагнозом, і частині з них хірурги змушені були робити по три-чотири операції. За непрохідності кишково-шлункового тракту завдання лікарів – прибрати частину тканин, яка закупорює рух у кишківнику. Це дуже довгий, складний і ризикований процес. З одного боку, не можна відрізати більше, бо у дитинки будуть проблеми із засвоєнням їжі, важливий кожен міліметр, а з іншого – якщо той збережений міліметр виявиться не функціональним, крихітці загрожують бактеріальні інфекції, зараження крові і навіть смерть.

У сучасному світі для таких операцій уже давно використовують спеціальні степлери, які дозволяють лікарям за лічені хвилини "прошити" проблемні ділянки кишківника, вберігаючи діток від післяопераційних ускладнень, а відповідно – додаткових страждань. На порятунок одного пацієнта може піти від 1 до 5 касет.

Ми продовжуємо підтримувати діток, які також страждають від патології «кишкова непрохідність» і допоможемо їм стати здоровими. 

Щиро вдячні «Петрол Трейд Юг» за можливість врятувати життя діток. Ваша допомога зробила проведення цих операцій можливим!