Шанс для Богданчика

На його тільці не лишилося живого місця від постійних маніпуляцій, все в пластирах, синцях і рубцях. Богданчик Савченко народився із рідкісною вадою – артезією прямої кишки, і через це місяць свого життя провів у реанімації ІПАГу – між небом і землею.

Артезія прямої кишки – вроджена і рідкісна вада. За неї місці, де мав би бути анальний отвір, відсутнє. Дитя не здатне спорожнюватися, а оскільки їжа постійно надходить, то рух відбувається у зворотному напрямку. Єдиний шанс врятувати немовля – термінова і складна операція.

Богданчика мама Наталя народила у досить серйозному віці - 46 років. Тому передували понад десять років намарних спроб завагітніти і не одне ЕКО. Коли ж нарешті вдалося, жінку , аби зберегти дитя, одразу поклали на збереження до ІПАГу. Там їй вводили препарати для розрідження крові і чекали появи малюка. Про складний діагноз ніхто і не здогадувався.

На 37 тижні вагітності жінка почала народжувати. Її екстрено повезли до операційної на кесарів розтин, а вже звідти, виявивши артезію, синочка забрали на операцію. Аби відновити роботу кишківника, Богданчикові поставили стому. Перша у його житті операція минула успішно, то на нього чекає ще дві – пластика сфінктера та закриття стоми.

Зараз Богданчикові уже майже виповнилося два місяці. Його уже виписали з реанімації і поки тимчасово, до не призначать дату наступної операції, відпустили додому. І хоча він  трішки набрав ваги і окріп, хлопчик досі потребує постійного догляду та особливої гігієни. Нині він перебуває на штучному вигодовуванні.

Богданчик народився у люблячій, але незаможній родині – тато менеджер на підприємстві, мама до декрету працювала бухгалтером, дохід – середній. А місяць перебування в реанімації обчислюється десятками тисяч гривень, таких грошей у Савченків не було. Та  завдяки #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та  Gusema Jewelry у рамках вдалося сплатити лікування Богданчика, у немовляти з’явився шанс на довге і здорове життя!

Батьки Богданчика дякують кожному, хто долучився до порятунку їхнього синочка. Вони вірять, що разом їм вдасться здолати всі життєві труднощі. Якщо ж і Ви хочете стати добрим чарівником для діток із вродженими вадами, тисніть , або відправляйте СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88000. Творити добро простоJ