880 грамів маминого щастя

Вона така крихітна і квола, що, здається, через шкіру на ручках і ніжках просвічуються навіть судинки. Богдана-Анастасія Солтис з’явилася на світ передчасно, на 31 тижні маминою вагітності вагою якихось 880 грамів. У мозку дівчинки виявили крововилив, вона самостійно не дихала, а батькам лишалося хіба сподіватися, що неонатологи в реанімації ІПАГу не дадуть їхній донечці померти.

Цілих 13 років Оксана марила мрією народити дитину. Сім невдалих вагітностей, літри ночами пролитих у подушку сліз. І от коли вона вже думала, що усе втрачено, під серцем у неї забилася Богдана-Анастасія. Оскільки мама сама була не зовсім здоровою – вона народилася із вадою серця, яку неможливо було усунути, жінку відправили на збереження до Інституту педіатрії, акушерства і гінекології, місце, куди потрапляють найтяжчі породіллі з усієї України. Та доносити донечку Оксана не змогла.

На 31 тижні вагітності стан мами і дитини критично ускладнився, аби зберегти життя обох, лікарі  зважуються на кесарів розтин. Дівчинка народжуються із критично маленькою вагою, але шансом жити. Вона самостійно не дихає і її терміново під’єднають до апарату штучної вентиляції легень, годують через зонд і вводять ліки, які допомагають крихітці долати інфекції. За три тижні Богданка-Анастасія робить перший самостійний подих, її переводять до відділення постіентенсивної терапії.

Нині дитині уже три місяці, її вага 2060 грамів, але вона досі в ІПАГові через двобічну пневмонію, яка вразила Богданку-Анастасію. Лікарі хочуть іще трішки за нею понаглядати.

Кожен день перебування донечки у реанімації вартував кілька тисяч гривень. Оскільки родина Солтис зовсім незаможна, усі витрати на себе взяв #Charity_Chain, спільний проект «Твоя опора» та  Guzema Jewelry, у рамках якого Богданці-Анастасії було закуплено усі необхідні дороговартісні медикаменти. Дівчинка отримала свій шанс.

Тим часом у мами Оксани і тата Івана лише одне бажання – аби їхня крихітка була здорова. Вони вірять, що так обов’язково і буде та дякують своїм помічникам за порятунок донечки.

Якщо Ви теж хочете долучитися до порятунку передчасно народжених діток, тисніть «Допомогти», або відправляйте СМС на із текстом «ЖИВИ» на номер 88000. Ми здатні на більше, коли разом і коли нашим серцем керує доброJ