Коли своя ж печінка - ворог

Цю милу дівчинку на фото звуть Вероніка, їй сім років і вона має невиліковну хворобу печінки - автоімунний гепатит. Це хвороба за якої імунітет починає працювати проти своєї ж печінки, вона запалюється, а далі розвивається фіброз і що найгірше – цироз, це рак печінки. Вероніка уже на передостанній - стадії фіброзу - і аби не дати ворогові поширитися далі, їй треба пити дорогезні ліки.

Спершу Вероніка змарніла на обличчі, наче дуже перевтомилася, а потім вся шкіра стала жовтою. Це було торік у квітні і батьки дівчинки терміново повезли її в лікарню. Аналізи не потішили – гострий гепатит, їй призначили лікування, от тільки воно не допомагало. Із Мелітополя, де нічим не могли зарадити, її тоді перевели до Запорізької обласної лікарні. Місяць під крапельницям дещо нормалізували стан дитини, її навіть виписали, але уже у липні Вероніка знову злягла.

Рефлюкс і гастрит – це два нові діагнози у геть жовтої дитини. Медики почали лікувати саме їх замість того, аби перевірити першопричин - гострий гепатит, принаймні так їм тоді здавалося. Не отримавши жодних зрушень, Вероніку відправили до столичного ІПАГу, де і виявили страшне автоімунне захворювання печінки. Дівчинці одразу призначили ліки, які стримують імунітет у боротьбі зі своїм же органом. І пити вона його мусить щонайменше п’ять років.


Місяць перебування в ІПАГові з низкою дороговартісних процедур, придбання ліків – це витрати непосильні для простої родини Джурамкулових, де мама через хворобу доньки не працює і все тримається лише на плечах тата-водія. Саме тому, як буває у таких випадках, усі витрати на себе взяв #mashaefrosininaformarsala,  спільний проект «Твоя опора» та Marsala, який покликаний допомагати діткам із родин у скрутному фінансовому становищі.

І хоча поки лікарі не дають жодних прогнозів, адже недуга вкрай складна, а ліки кожен організм сприймає індивідуально, ми віримо, що дівчинка зможе приборками ворога у своєму організмі. Для того Вероніка весь час буде під пильним контролем, здаватиме аналізи вдома, приїздитиме на регулярні огляди і комплексні обстеження. Тож давайте міцно тримати за неї кулачки!:)


Якщо ж Ви теж хочете долучитися до порятунку Вероніки чи котроїсь хворої дитинки, тисніть або відправляйте СМС із текстом «ЖИВИ» на номер 88000. І нехай кожен малюк отримає шанс на життя!