Врятувати Єву

Жорстоко, але цієї крихітки не мало би бути на світі. Її появи ніхто не чекав, тато відмовився від донечки, наполягаючи на аборті, коли вона ще була у маминому лоні, інша доросла донька маму не підтримала. А цей час у серденьку Єви Корнєвої розвивалася страшна вада, яка будь-якої миті могла обірвати її життя.  

Вагітності мама Галина не планувала, коли ж з’явилися перші ознаки, лікар  назвав то проявами менопаузи і прописав препарати, які мали би їх зняти, а за місяць через гострий бронхіт та ще й пропила курс сильних антибіотиків.  Ніхто тепер точно не може сказати, и саме вони стали причиною недуги, але на світ Єва з’явилася зі смертельним діагнозом.

Дефект міжпередсердної перетинки – вроджена  вада серця при якій є дірочка між лівим та правим передсердям, через яку при скороченні кров змішується. Така вада трапляється у 8% діток із вадами серця, перевантажує його роботу і провокує появу серцевої слабкості та легеневу гіпертензію. Єдиний вихід – операція.

До Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова Єва потрапила, коли їй було п’ять місяців. Після обстеження їй одразу ж призначили операцію – за два дні. То було дуже складне хірургічне втручання –дівчинку під’єднали до апарату штучного кровообігу, а кардіохірурги протягом кількох годин лагодили крихітне серце. На щастя, все минуло добре і після реанімації за якийсь час Єву відпустили додому. Зараз вона почувається добре.

Своїм порятунком Єва завдячує не лише лікарям, а й Благодійному фонду Великобританії «ALBION AID FOUNDATION», який забезпечив її під час операції в інституті Амосова всіма необхідними ліками і витратними матеріалами. Самостійно мама-одиначка 40 тисяч гривень на це зібрати б не змогла.

Якщо Ви теж хочете подарувати шанс на одужання дитинці із вродженою вадою серця, тисніть , або підправляйте СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88000. І нехай кожен малюк буде здоровим.