Приємні сюрпризи для гостей Charity Weekend Public Talk

Ми знаємо, як зробити допомогу дітям корисною і приємною! 9 грудня ми чекаємо вас на Charity Weekend Public Talk Маші Єфросиніної з Надією Дорофєєвою!


І окрім душевної бесіди, приємних вражень, яскравих фотознімків – у нас  для вас подарунок! Студія одягу, взуття та аксесуарів VOVK – генеральний партнер нашого заходу – 
подарує сертифікат номіналом 1000 гривень щасливиці – однієї з гостей нашого Public Talk! Та, кому пощастить виграти сертифікат, зможе  розрахуватися ним в однієї зі студій VOVK та придбати собі те, що  сподобається!

 

І для наших гостей у VOVK ще один сюрприз! Хто з дівчат не любить красиві фото? Особливо яскраві фото з наших  Charity Weekend Public Talk! Вони завжди камерні і душевні – як і наші бесіди з відомими людьми.
 

9 грудня ми чекаємо всіх на Public Talk Маші Єфросиніної з Надією Дорофєєвою! І у нас для вас буде величезна і красива фотозона від генерального партнеру  VOVK для найкращих спогадів про цей день. Бренд  VOVK заснований у 2012 році і за цей час встиг назавжди поселитися в гардеробі багатьох дівчат. Завдяки якісним речам за доступною ціною, великому вибору – від суконь до аксесуарів – із року в рік VOVK  завойовує серця українок.


Квитки на Charity Weekend Public Talk Маші Єфросиніної з Надією Дорофєєвою ви можете купити за посиланням https://bit.ly/2Agt8wk

VOVK – це бренд жіночого одягу, створений в Україні. Це сукні і не  тільки для справжніх українських красунь!

VOVK – це сукні і не тільки для справжніх українських красунь!