SMS рятує життя

Останні два місяці в Україні працює sms-благодійність. І нам надзвичайно важливо усвідомлювати, що ви, наші добрі помічники, нею користуєтеся. Для вас благодійність – частина життя, а значить, все що ми разом робимо для наших підопічних - недаремно.

У дитячій реанімації серця наших маленьких підопічних продовжують битися завдяки цим повідомленням. Так, завдяки коштам від sms-благодійності нам вдалося забезпечити життєво необхідними препаратами на суму 35 501 грн два медичні заклади, яким ми постійно допомагаємо.

В Інститут Амосова було придбано 8 флаконів Кустодіолу – надвичайно дороговартісного розчину, який використовується під операції на маленькому сердечку. Кустодіол фактично “консервує” серце дитинки на час операції і не дає йому зупинитися, поки працюють хірурги і вже після завершення. Для ІПАГу було придбано 270 флаконів Ампіциліну – вкрай важливий антибіотик, який вводять хворим новонародженим одразу після появи на світ – так починається їх лікування.

Так, у серпні ви відправили: 

703 sms оператора Київстар на суму 14 060 грн; 

604 sms у оператора Vodafone на суму 12 080 грн;

288 повідомлень у мережі lifecell на суму 5 760 грн.

У вересні ж 68 благодійних повідомлень у мережі Київстар склали 1 360 грн, 27 sms у lifecell на суму 540 гривень і наразі ми маємо 83 sms добра у мережі Vodafone на суму 1660 гривень.

Загальна сума зібрана від ваших sms-повідомлень у серпні та вересні склала 35 460 гривень. Для вас – це просто і зрозуміла дія: ось ви берете телефон і натискаєте 10 кнопок.

Нагадуємо, що 20 гривень з вашого мобільного рахунку підуть на допомогу підопічним нашого фонду, якщо ви відправите sms зі словом ЖИВИ на номер 88000.

Також допомогти діткам ви можете за посиланням 

Творимо добро разом!